CHINT
KAPAT

Chint Grubu

1984 yılında Çin’de kurulmuştur. Güç aktarımı ve dağıtımı, otomasyon, tesisat ürünleri, orta ve yüksek gerilim ürün ve sistem çözümleri ile geniş ürün yelpazesi sunabilen Chint, aynı zamanda özellikle yüksek gerilim projelerinde anahtar teslim projeler sunmaktadır. Chint 100’ü aşkın çözümü, 1000’i aşkın ürün serisi ile hizmet sunmakta ve kurulu beş büyük fabrikası ile Çin’in en önemli Ar-Ge yatırımcısı ve elektrik malzemeleri üreticisi konumundadır.

2018 sonu itibari ile 140 ülkede 30.000’in üzerinde çalışanı ile Çin’in en değerli markalarından biri haline gelmiş ve 10,5 Milyar Dolar satış rakamına ulaşma başarısını göstermiştir.

Chint, Türkiye’de distribütörler ile yürüttüğü işleyişini, 2017 yılı itibariyle büyüterek Türkiye’de şirketleşme kararı almıştır. Kendi organizasyonu ile dağıtım ağının genişlemesi ve lokal ürün çeşitliliğinin artması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal Kimliğimiz

Vizyonumuz
Chint Türkiye çatısı altında, sektörde lider bir kuruluş olarak geleceğe yön vermek ve sürdürülebilir bir enerji dönüşümünün öncüsü olmak en temel amaçlarımızdandır.

Hızla değişen enerji sektöründe öncü olmak için yenilikçi yaklaşımlar ve teknolojiler kullanıyoruz. İleri teknolojik altyapıyı benimseyerek, enerji üretim, iletim ve dağıtımında en son gelişmeleri takip ediyor ve uyguluyoruz. Yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanma, enerji depolama çözümleri ve akıllı şebekeler gibi yenilikçi projelere odaklanarak sektörde öncü bir konum elde ediyoruz.
Değerlerimiz
Müşterilerimize güvenilir, yenilikçi ve çevre dostu enerji çözümleri sunarak toplumun enerji ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz.

Sektördeki diğer paydaşlarla işbirliği yaparak güçlü ortaklıklar kuruyoruz. Yerel yönetimler, endüstriyel kuruluşlar, araştırma kurumları ve toplum liderleri ile işbirliği yaparak sektördeki en iyi uygulamaları paylaşıyoruz. Aynı zamanda tedarikçilerimizle uzun vadeli ve adil ilişkiler geliştiriyoruz.
Sürdürülebilir Değerlerimiz
Biz, kurumsal değerlerimizin temel bir parçası olarak sürdürülebilirlik ilkesini benimsemekteyiz. Sürdürülebilirlik, iş yapış şeklimizin ve kararlarımızın merkezinde yer alır ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğal kaynakları koruma ve etkilerimizi azaltma sorumluluğunu taşıdığımızı yansıtır.

Karbon ayak izimizi azaltmak için yenilenebilir enerji kaynaklarına ve enerji verimliliğine yatırım yapıyoruz. Enerji üretiminde çevre dostu teknolojileri tercih ediyor ve atık yönetimi konusunda sorumluluk alıyoruz. Doğal kaynakları korumak ve iklim değişikliği ile mücadelede liderlik etmek için sürdürülebilirlik ilkelerini benimsiyoruz.
Global Verilerimiz
20.84M $
Toplam Varlıklar
20.84 Milyar USD
18.34M $
Toplam Gelir
18.34 Milyar USD
1.5M $
Toplam Kar
1.5 Milyar USD
40.000+
Çalışan
140+
Ülke ve Bölge
%16
Yıllık Gelir Artışı