Fuarlar

23 - 26 Ekim 2017 TOKI Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri Fuarı CHINT

 

 

09 - 11 Nisan 2015 Solarex Fuarı CHİNT / ASTRONERGY

 

 

21.04.2014

Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olan “ Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı” sektörün lider firmalarının ve temsilcilerinin buluştuğu Solarex İstanbul fuarı sona erdi.

Yoğun ziyaretçi akımına uğrayan fuarda pek çok firma gibi yeni iş bağlantıları kurma şansı yakalarken, doğrudan hedef kitlelerle sıcak temasların kurulduğu başarılı bir fuar geçirdik. Standımızın konumu ve yapısı, yeni bağlantılarımızı kurmada önemli bir zemin oluşturdu.

Fuar süresince standımızda, üç gün boyunca belirli saatlerde düzenlediğimiz Solar sistemler eğitimlerimize sağlanan yoğun katılımdan bir hayli memnun kaldık. Eğitimlerde solar sistemler hakkında genel bilgiler verilirken, Astroenergy ve Chint Power’ın küresel pazardaki payı ve öneminden bahsedilerek, paneller ve inverterler hakkında detaylı teknik bilgiler misafirlerimize aktarıldı.

Katılımlarından dolayı tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Yeni iş ortaklıkları temenni ederken, mevcut iştiraklerimizin devamını dileriz.

 

 

 

29.03.2014

Win – World of İndustry 2014

Endüstri ve imalat teknolojilerinin buluşma noktası olan Win fuarı bu yılda firmaların hedef buluşma noktası oldu.

Yüksek sayıda uluslararası katılımcılar ve ziyaretçileriyle yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar için önemli bir fırsat olan Win fuarı 19 Mart 2014 Çarşamba günü kapılarını açtı. İlk gün nispeten sakin geçerken ikinci ve üçüncü günlerinde artan ulusal ve uluslararası ziyaretçlerle hayli hareketli günler yaşadık. Son günü neredeyse ziyaretçi akınına uğrayan standımızı gelen ziyaretçi sayımız hat safhaya ulaşarak, paydaşlarımızla en önemli temas noktamız haline geldi.

Standımızı onurlandıran tüm ziyaretçilerimize teşekkür eder, mevcut iş birliklerimizin devamını ve yeni iş birliklerimizin başlangıcını temenni ederiz.