Değerlerimiz

 

KÜLTÜR

CHINT dinçlik, yenilik, girişimcilik ruhu ve azimle ilerlemeyi vaat eden bir şirkettir. Bunu savunduğu gibi , daima “uyum, öğrenme, pratik, yenilik” değerlerine de bağlı kalmaktadır.

 

UYUM

Eleman odaklı, çevreye ve topluma bağlılık, sonuç olarak şirket ve toplum arasındaki uyumu elde etmek için çalışmak.

 

CHINT, elemanlarına sağlıklı çalışma alanları ve rahat edebilecekleri yurtlar sağlamaktadır. Elemanlarının kendilerini geliştirmeleri için onlara birçok olanak sunar. Geçen yıllarda, Cunhui Nan ve ekip üyeleri , elemanlarla kurumsal gelişim edinimi sağlamak için bazı üst düzey yöneticilerine ve teknik elemanlarına teşvik olarak hatırı sayılır ölçüde paylaşımlarda bulundular. Ayrıca hayır kurumlarına ve yerel halka vaat ettikleri sorumluluklarını yerine getirdiler. CHINT şimdiye kadar hayır kurumlarına, yerel halka, batıdaki kırsal kesimlere, AIDS hastaları, yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve kimsesizlere 12 milyon $’dan fazla bağış yaptı.

 

ÖĞRENME 

Çalışma odaklı, gelişme.
Şirketin gelişmesi ile birlikte, CHINT eleman eğitimi, araştırma-geliştirme, yönetim, ulusallaşma mücadelesi gibi kısıtlamalarla karşılaştı. Tüm sorunlar, elemanlarımızın güncel bilgileri ve yeni şeyler öğrenmeyi ve durmaksızın kendimizi geliştirmeyi yönetimimiz için önemli ve gerekli hale getirdi. CHINT, alt kademeden üst düzey yönetime kadar eğitim kaynaklarına daha çok dikkat çekiyor. İnsan kaynakları departmanı farklı alandaki elemanları için çeşitli eğitim kursları düzenliyor. Ayrıca, CHINT elemanlarının terfi etmek gibi kendilerini geliştirmeleri için onları teşvik ediyor.

 

 

PRATiK

Olay odaklı, İş ahlakı ve doğruluk.
CHINT daima , hissedarları, müşterileri, tedarikçileri, toplum ve diğer pay sahiplerine verdiği sözleri tutuyor. Doğruluk, CHINT’in yerel pazarda ve bölgedeki namının ana faktörü. CHINT ayrıca şu anki durumu ve gelecekte olmak istediği durumla ilgili de açık.

 

YENİLİK

Hayal gücü, yaratıcılık ve devamlı iyileştirme.
Aile şirketinden bugünkü firmasına kadar uzanan CHINT’in geçirdiği son 20 yılda, yenilik bu başarının oluşmasında ana faktör. Yenilik, yaratıcılık ve yönetim sayesinde CHINT, piyasadaki çoğu rakibini başarıyla yenmiştir. Yenilik, CHINT’in değişen piyasaya ayak uydurmasını ve gelecekteki rekabetlerini devam ettirebilmesini sağlıyor.